Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:15 21-04-2019 Foto e ditës

Një breshkë gjigande shumëvjeçare është shfaqur në dregun e detit të Durrësit.

Mësohet se kafsha ujore është gjetur nga peshkatarët dhe kalimtarët në shëtitoren ‘Taulantia’ në lagjen nr 1. e pajetë. Ajo peshon rreth 70 kg.

Është rasti i dytë  brenda javës pasi disa ditë më parë doli një tjetër breshkë po në këtë zonë. Këto breshka janë pasuri natyrore për ujërat tona.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0048730373382568
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-161241" }