Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:15 22-04-2019 Foto e ditës

Besimatarët katolikë kremtuan Pashkët, Ringjalljen e Krishtit.

Në këtë ditë të shënuar për besimin e krishterë nuk kanë munguan as urimet.

Ndërkohë, një atmosferë e veçantë erdhi nga fshati Fishtë i Lezhës. Ashtu si gjithmonë edhe këtë herë stafi i 'Mrizi i Zanave' ka dhuruar emocion nëpër rugët e Fishtës, duke dhuruar vezë dhe ushqime të tjera, simbol të kësaj feste pë qytetarët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011100053787231
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-161339" }