Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:12 27-04-2019 Foto e ditës

Ilir Vrenzoi njihet për videot interesante që shpesh poston në rrjetet sociale dhe jo rralë ato bëhen virale.

Këtë herë korçari i famshëm ka postuar një video mjaft emocionuese teksa ushqen nënën e tij, e cila i është nënshtruar një operacioni në sy në Spitalin Amerikan 1.

'Siç me ushqente mua kur isha i vogel', shkruan Ilir Vrenozi ndërsa i qëndron në krah nënës së sëmurë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
»
Article Logic
Execution time: 0.01199197769165
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-162035" }