Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:16 30-04-2019 Foto e ditës

Hamëz Gashi në një hapësirë prej 28 metrash katrorë ka hapur një pishinë për peshqit e larmë të llojit të krapit “Koi”.

Pishina gjendet në kopshtin e tij në Sutz, Bernë.

Peshqit e 39-vjeçarit shqiptar kushtojnë jo pak. “Pamela ka një vlerë prej rreth 20,000 frangash, ndërsa unë e pagova për një çmim të posaçëm prej më pak se 7,000 frangash”, thotë ai. Për të gjithë të tjerët, ai pagoi mes 800 dhe 1000 frangash. Peshku i tij më ekskluziv, tani ka vlerë mbi 1.5 milion franga, rrëfen shqiptar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011134147644043
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-162345" }