Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:13 08-05-2019 Foto e ditës

Kreu i Kishës Katolike, Papa Françesku vizitoi dje Maqedoninë e Veriut. 

Pas takimit me krerët shtetëror dhe korin diplomatik në Vodno, Papa ka vizituar shtëpinë përkujtimore të Nënë Terezës.

Ai është përulur para përmendores së Nënë Terezës, ku edhe ka vendosur lule. Ati i Shenjtë u shoqërua nga katër motra të nderit, të cilat i takojnë rendit të themeluar nga Nënë Tereza.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013314008712769
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-163388" }