Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:03 18-05-2019 Foto e ditës

Jonida Maliqi me këngën përfaqësuese të Shqipërisë në Eurovision, ‘Ktheju tokës’ ka kaluar në finale, pas performancës mbreslënëse në mbrëmjen e dytë të Eurovisionit.

Me këngën që përcjell shumë mesazhe, Jonida ka shkëlqyer në skenën e Eurovision.  Ndërkohë, pak orë më parë performanca e këngëtares shiqiptare është publikuar në kanalin YouTube.

Në vetëm pak orë kënga ka marrë qindra klikime. Ndërkohë vihet re se Jonida ka marrë mbështjen e të huajve. Në YouTube vihen re mijëra komente nga të huaj, të cilët duken se janë impresionuar nga performanca e këngëtares shqiptare.

Faqja zyrtare e Eurosong e cilësoi vokalin e Jonida Maliqit si mahnitës dhe interpretimin e këngës si të mrekullueshëm./Newsbomb.al/ 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011926889419556
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-164719" }