Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:19 26-05-2019 Foto e ditës

Mbrëmë opozita zhvilloi një tjetër protestë kombëtare.

Përveç bojës së hedhur drejt Kryeministrisë dhe incidenteve te Parlamenti, tubimi i mbrëmshëm kishte edhe një tjetër detaj.

Me të nisur protesta militantët e PD-së dhe LSI-së kanë lëshuar në qiell balona me zjarr, të cilat mbanin mbishkrimin 'Rama ik'.

Këto balona janë lëshuar në formë simbolike për të kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01155686378479
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-165725" }