Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:25 02-06-2019 Foto e ditës

Tre ditë nga ndarja nga jeta e njërit prej parodistëve të humorit, Muhamet Liko si pasojë e një ataku kardiak, dy miqtë e tij të pandashëm i janë rikthyer skenës.

Ata kanë qenë pjesëmarrës në festën e organizuar në burgun e Fierit me fëmijët e të dënuarve.

Aktorët me humorin e tyre shërbyen për të shtuar më shumë buzëqeshjen dhe e kthyen dhimbjen në forcë për të qenë së bashku me vogëlushët simboli i haresë së 1 Qershorit.

Kujtojmë që me këtë iniciativë të drejtorit Arjan Hasanaj, e ka kthyer burgun e Fierit në një model jo vetëm për Shqipërinë, por edhe për të gjithë Ballkanin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
»
Article Logic
Execution time: 0.011343955993652
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-166593" }