Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:37 01-07-2019 Foto e ditës

Ashtu si në zgjedhjet e viteve të kaluara edhe në ato të ditës së djeshme një çift ka shkuar të votojë në ditën e tyre të dasmës.

Newsbomb.al mëson se çifti ka votuar në Gramsh dhe të dy janë me profesion mjekë.

Siç shihet edhe nga fotoja, nusja e veshur me fustan të bardhë dhe dhëndrri me kostum kanë hedhur votën e tyre për kandidatin e Gramshit.

Çifti i ri është shfaqur mjaft i gëzuar që ka mundur të zgjedhë edhe në ditën e tyre të dasmës.

Pas kësaj nusja dhe dhëndrri janë kthyer për të vijuar me ceremoninë martesore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011369943618774
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-170631" }