Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:17 11-07-2019 Foto e ditës

Lumi i Shalës është një ndër mrekullitë e natyrës së virgjër shqiptare.

Natyra përreth dhe uji i kristaltë e bën atë unik. Mos hezitoni ta vizitoni!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097041130065918
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-171827" }