Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:18 17-07-2019 Foto e ditës

Hapet së shpejti televizioni Euronews Albania.

Stafi i Euronews po punon me shpejtësi për të sjellë në gjuhën shqipe Euronews Tv sipas të njëjtave parime dhe standarde.

Euronews Albania vjen si i pari franchise i një media ndërkombëtare në Shqipëri, falë marrëveshjes së nënshkruar nga Euronews dhe IN Media në vitin 2018.

Euronews Albania do të nisë në vjeshtë transmetimet në TV dhe online për Shqipërinë, Kosovën, Malin e Zi dhe Maqedoninë e Veriut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011617183685303
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-172444" }