Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:17 19-07-2019 Foto e ditës

Një dasmë të tillë vështirë të keni ndjekur prej shumë e shumë kohësh. Janë banorë nga fshati Zhejë i Kurbinit nga grupmosha të ndryshme që demosntrojnë më rroba të kësaj zone, të cilët kanë emocionuar tërë banorët e fshatit dhe jo vetëm.

Qëllimi i tyre ishte paraqitja e dasmës se hershme, dhe kjo është arritur me shumë sukses. Të stolisur bukur me veshjet e zonës, ky grup i madh kanë arritur të interpretojmë më së miri një dasmë, dhe kjo është arritje e vetë komunitetit, ndërsa kishin përzgjedhur shkollën e fshatit si projekt komunitar, në zhvillimin e "dasmës". Një skenar i realizuar e shumë mjeshtëri, dhe realizimin perfekt të "dasmës" zhejane.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
FOTO E DITËS »
Article Logic
Execution time: 0.012118101119995
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-172641" }