FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:17 28-07-2019 FOTO E DITËS

Mbrëmjen e djeshme u rihap pas gati dy vjetësh Teatri Kombëtar, pas rimarrjes së sallës së shfaqjeve nga aktivistët e Aleancës për Teatrin dhe qytetarëve.

Në mbrëmjen e djeshme aktori i mirënjohur Mehdi Malka, realizoi përpara publikut monodramën e titulluar ‘Marr Guximin’, edhe në shenjë proteste kundër shembjes së godinës së Teatrit.

Shfaqja u prit me shumë entuziazëm nga qytetarët, aktivistët dhe aktort duke e tejmbushur sallën e shfaqjeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.012140989303589
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-173564" }