FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:05 02-08-2019 FOTO E DITËS

Një grup delfinësh kanë dalë në bregun e Karaburunit ditën e djeshme.

Ata kanë dhuruar një shfaqje spektakolare për pushuesit që kishin zgjedhur të kalonin pushimet në këtë vend.

Është kryeministri Edi Rama, ai i cili ka publikuar videon e shfaqjes së delfinëve, teksa i uron një javë të mbarë shqiptarëve.

"MIRËMËNGJES 

dhe me spektaklin e pazakontë që këta delfinë kanë dhuruar dje në brigjet e Karaburunit, ju uroj një muaj sa më të mbarë", shkruan Rama krahas videos.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
FOTO E DITËS »
Article Logic
Execution time: 0.012129068374634
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-174105" }