FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:09 13-08-2019 FOTO E DITËS

Një djalë nga Kosova e ka surprizuar të dashurën e tij e cila jetonte në Britaninë e Madhe, duke i propozuar në aeroport.

Leotrimi e ka pritur të dashurën e tij me lule dhe serenata kur ajo mbërriti në Aeroportin e Prishtinës në Sllatinë.

I riu i propozoi të dashurës së tij nën tingujt e violinës dhe me një buqetë me trëndafila e i ulur në gjunjë.

Vajza iu përgjigj e emocionuar me një 'Po', propozimit të të dashurit të saj për martesë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091288089752197
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-175159" }