FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:27 14-08-2019 FOTO E DITËS Foto e shprendare nga KMSH

Komuniteti Musliman i Shqipërisë në bashkëpunim me Medresenë e Tiranës kanë realizuar bërjen dhe shpërndarjen e mishit të kurbaneve tek qindra familje.

Drejtuesit e komuniteteve fetare dhe besimtarët shqiptar nga Connecticut dhe New Jersey, Unionin e Bashkësive Islame Shqiptare në Zvicër, Ambasadën e Shtetit të Kuvajtin dhe të gjithë besimtarët që kanë dhuruar kurbane pranë KMSH-së.

Gjithashtu bërja dhe shpërndarja e mishit të kurbanit është realizuar nga myftinitë edhe në rrethe të tjera të vendit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011173963546753
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-175268" }