Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:17 29-08-2019 Foto e ditës

Pavarësisht kushteve të vështira të motit, apo dhe ditëve përvëluese me diell efektivët e policisë së shtetit duhet të jenë në shërbim për të normalizuar trafikun në rrugë dhe rendin për çdo qytetar.

E pikërisht një veprim të bukur dhe për tu vlerësuar kanë bërë dje disa vogëlush nga Vlora, të cilët duke parë temperaturat e larta u kanë ardhur në 'ndihmë' efektivëve të policisë rrugore që ishin planizuar me shërbim në një nga rrugët kryesore të qytetit bregdetar. Me pankarta të vogla me shkrimet 'Faleminderit për mundimin tuaj, ne ju duam' apo dhe 'Ju jeni më të mirët', vogëlushët u kanë dhuruar disa shishe me ujë policëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.014119148254395
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-176599" }