Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 16:29 03-09-2019 Foto e ditës

Pak para nisjes së seancës së parë parlamentare për këtë sesion, fondacioni për trajtimin e fëmijëve që vuajnë nga sindroma down ka pritur me protesta deputetin, njëherazi dhe nënkryetarin e parlamentit Myslym Murrizin.

Ata ishin vendosur në hyrje të Kuvendit dhe kanë pritur deputetët të futen drejt godinës.

Kujtojmë që gjithçka ka nisur që kur Murrizi ofendoi një komentues në rrjetet sociale më togfjalëshin “down ik qërrohu”. Fondacioni ndër të tjera kërkoi dhe dorëheqjen e Murrizit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.012161016464233
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-177194" }