Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:18 04-09-2019 Foto e ditës

Ministrja e Arsimit Rinisë dhe Sporteve Besa Shahini ka pritur sot në zyrën e saj një mysafire të veçantë.

Sibora është vetëm 11 vjeçe dhe ka botuar plot 4 libra artistikë. Ajo ka fituar disa çmime të para në konkurse brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Përmes një statusi në 'Facebook', ministrja i uron suksese Siborës së vogël.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.010504007339478
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-177236" }