Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:27 05-09-2019 Foto e ditës

Dita e sotme shënon dhe Shenjtërimin e Nënë Terezës.

Në nderim të saj, qytetarët e Shkodrës kanë shkuar tek shtatorja  dhe kanë çuar lule.

Mirëpo vëmendjen e ka marrë një i moshuar, i quajtur Leopold Shkreli, i cili kujdeset çdo ditë që me inisiativën e tij, lulet tek shtatorja e Nënë Terezës të jenë të freskëta.

Ai nuk kërkon reklamë dhe këtë e bën me dëshirën dhe vullneëtin e tij.

Ky gjest është sa frymëzues dhe prekës për të gjithë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013021945953369
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-177353" }