Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:12 12-09-2019 Foto e ditës

Mereme Aliu, nga Novosela e Vlorës prej dy vitesh ka luftuar me tumorin në tru, por kryeministri Edi Rama jep lajmin e mirë.

Kryeministri bën të ditur se Meremja, ka përfunduar me sukses operacionin në tru, në pavionin e Neurokirurgjisë në QSUT.

Tashmë nëna e shtatë fëmijëve dhe gjyshja e pesë nipave e mbesave, është gati të kthehet në shtëpi.

“Pas dy vitesh të gjata në luftën për jetën, Mereme Aliu, nga Novosela e Vlorës, nënë e shtatë fëmijëve dhe gjyshe e pesë nipave e mbesave, është operuar nga një tumor në tru, në pavionin e Neurokirurgjisë në QSUT

Pas ndërhyrjes së vështirë e të suksesshme, 60-vjeçarja është gati të kthehet në shtëpinë e saj, pa asnjë rrezik më për jetën dhe asnjë cënim të funksioneve të organizmit

RESPEKT për Bluzat e Bardha”, shkruan Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.039796113967896
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-178147" }