FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:37 08-11-2019 FOTO E DITËS

Vetëm pak orë pasi u sigurua se Alvin Berisha është rrugës drejt Italisë për tu bashkuar me të atin, gazetari i Le lene, Taulant Kopliku, lancon në rrjetet sociale një tjetër sfidë për dy fëmijë të tjerë. Eshtë Eva dhe Endri Dumani, dy fëmijët që gjithashtu janë në Siri, dhe që duhet të kthehen në Shqipëri, raporton newsbomb.al.

Gazetari ka nxjerrë fotot e lejeve të tyre të kalimit, të zyrës konsullore në Ministrinë e jashtme, por që kanë një datë skadence në janarin e këtij viti, pra duket se nuk janë më të vlefshme.

Eva Dumani, tani është një adoleshente 14 vjeçare, dhe nuk dihet sesi është gjendja e saj, në dokumente ka vitlindjen 2005.

Endri Dumani, është dy vjet më i vogël se e motra, 12 vjeç, thuajse në moshën e Alvinit, me vitlindjen 2007, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
»
Article Logic
Execution time: 0.011018037796021
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-185112" }