FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:32 13-11-2019 FOTO E DITËS

Mahmut Imallari nuk e ka menduar ndonjëherë se do të përmendej kaq shumë në media, për një fakt tragjik sikur ka humbur jetën, raporton newsbomb.al.

Ai u përmend dje paradite nga ish-deputetja e PD-së Oriola Pampuri se për shkak të përplasjes me policinë te Astiri, protestuesi ka humbur jetën dhe këtë, ish deputetja “e kishte marrë vesh nga banorët”.

Por, menjëherë mediat u drejtuan te Spitali i Traumës, ku kanë shkuar të plagosurit, raporton newsbomb.al.

Dhe aty shtetasi Mahmut Imallari ka pozuar për mediat. Ulur në një nga krevatet e urgjencës, me një vigon në krah nga ku ka marrë serum, ai gjendet shëndosh e mirë pa asnjë shenjë dhune.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
»
Article Logic
Execution time: 0.0099301338195801
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-185703" }