FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 16-11-2019 FOTO E DITËS Momenti kur Albin Kurti shtanget nga qytetari

Nuk është e lehtë për një personalitet të lartë të politikës të lëvizë i vetëm në ambiente publike.

Dhe kjo video e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në ambientet e aeroportit e tregon më së miri.

Teksa po ulej ne një kafene, Kurtit i afrohet një qytetar i cili i entuziazmuar i shpreh hapur emocionet, duke e vënë kreun e VV-së në siklet.

Ndiqni pamjet:

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
»
Article Logic
Execution time: 0.0073940753936768
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-186045" }