FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:29 18-11-2019 FOTO E DITËS

Në ndeshjen e mbrëmshme të kombëtares shqiptare me kampionët e botës, atmosfera nisi shumë elektrizuese.

Mirëpo duket se jo gjithçka ka shkuar ashtu si duhet gjatë momentit inagurues kur 21 mijë tifozë kuqezi po dhuronin spektakël me flamuj.

Hidratuesit, që duhet të lagnin terrenin përpara ndeshjes, nuk kanë funksionuar dhe disa prej tyre janë kthyer nga tifozët duke i bërë qullë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038161039352417
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-186254" }