FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:56 25-11-2019 FOTO E DITËS

Hysni Rexhaj është banor i Gjakovës dhe ka një pasion të madh për t’u kujdesur për kafshët.

Ndryshe nga shumë të tjerë, Rexhaj kujdeset për kafshët e egra dhe për zvarranikë si gjarpërinjtë.

Mbrëmjen e djeshme në një emision Rexhaj kishte marrë me vete një gjarpër të llojit Piton, të cilin e futi në gojë dhe më pas luante me të, transmeton newsbomb.al.

Para disa kohësh ai bëri bujë në media pasi u kujdes për një ujk të plagosur të cilin e mbante në shtëpinë e tij në Gjakovë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
»
Article Logic
Execution time: 0.011110067367554
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-187099" }