FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:59 26-11-2019 FOTO E DITËS

Tërmeti i fuqishëm ka tronditur të gjithë qytetarët orët e para të mëngjesit të sotëm.

Dhjetëra banesa janë shembur nga lëkundjet e forta dhe disa persona kanë mbetur nën rrënoja.

Në këtë foto shihet një fëmijë, i cili po ndihmohet nga qytetarët për t’u nxjerrë nga rrënojat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
»
Article Logic
Execution time: 0.013143062591553
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-187261" }