FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:03 03-12-2019 FOTO E DITËS

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha sapo ka prekur tokën shqiptare menjëherë është ndalur në Bubq, në ndihmë të banorëve të prekur nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit.

Bebe tha se do të ndërtojë dy shtëpi në Bubq dhe shpresoi edhe për më shumë.

Mes banorëve që mezi po e presnin Beben, është edhe aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj. Ata i kanë uruar asaj mirëseardhjen dhe e kanë përgëzuar për kauzën dhe solidarititetin që Bebe po tregon për popullin e saj në këtë moment të vështirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miçigan, shqiptaro-amerikanët luten për viktimat e tërmetit
»
Article Logic
Execution time: 0.011910915374756
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-188188" }