FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 07-12-2019 FOTO E DITËS

Kryeministri Rama ka mbajtur premtimin që u ka bërë dy vogëlushëve Alesio dhe Aurelit, të cilët për të shpëtuar nga lëkundjet e forta të tërmetit, u hodhën nga pallati, dhe fatmirësisht ja dolën të shpëtonin me lëndime të lehta.

Rama i ka çuar dy vogëlushët në Itali dhe i ka takuar me dy legjendat e futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, të cilët Alesio dhe Aureli i kishin idhuj.

Foto dhe video nga takimi i Aurelit dhe Alesios me Cristiano Ronaldo dhe Buffon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.27081489562988
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-188657" }