FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:10 12-12-2019 FOTO E DITËS

Vetëm pak javë na ndajnë nga ardhja e Vitit të Ri dhe qyteti i bukur i Korçës është përfshirë në magjinë e festave.

Korça është veshur me drita shumëngjyrëshe dhe si çdo vit tjetër, pritet që edhe këtë herë të vijnë vizitorë jo vetëm shqiptarë, por edhe të huaj.

Pazari i qytetit, pedonalja dhe Katedralja janë disa nga zonat më atraktive dhe më të pëlqyera të qytetit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030992984771729
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-189149" }