Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:21 01-01-2020 Foto e Ditës

Lindi bebi i parë në maternitetin SUOGJ “Mbreteresha Geraldine “.

Bebi i parë i 2020-ës ka lindur në oren 00:01.

Është vajzë dhe prindërit e kanë quajtur Emel.

Ajo gëzon shëndet të plotë dhe na uron gëzuar përmes kësaj fotoje kaq speciale e të ëmbël, direkt nga materniteti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
Foto e Ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011593103408813
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-190882" }