Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:20 18-01-2020 Foto e Ditës

Kishte kërkuar mos t’i bënin homazhe, pasi vlerësimin e vërtetë e mori nga publiku shqiptar.

Është përcjellë në banesën e fundit Xhevdet Ferri, aktori që me rolet e tij ka lënë shumë kujtime te publiku shqiptar.

Aktori u nda nga jeta në moshën 59 vjeçare pas një sëmundje të rëndë.

Miqtë, kolegët dhe familjarët e kanë përcjellë në banesën e fundit mes lotësh dhe dhimbjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhimbje e madhe mes artistësh, shuhet në moshën 59-vjeçare i madhi i skenës Xhevdet Ferri, një jetë kaluar mes personazhesh
Foto e Ditës »
Article Logic
Execution time: 0.010977983474731
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-192407" }