Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:22 30-01-2020 Foto e Ditës Foto: Igli Pustina

Kur ylberi dhe stuhia bëhen bashkë...

 

Fotografi e realizuar në bregdetin e Vlorës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
FOTO E DITËS »
Article Logic
Execution time: 0.011415004730225
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-193548" }