Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:23 11-02-2020 Foto e Ditës

‘Lahuta e Malcis’ e cilësuar si kryevepra e Homerit Shqiptar At Gjergj Fisha është vendosur në Bulevardin që mban emrin e tij në Lezhë.

Këtë foto madhështore e publikon Altin Prenga i Mrizit të Zanave i cili përmes sarkazmës, shkruan:

“Në Shqipëri më thjeshtë mund të shikosh lajme për vjedhjen e një pule dhe çështjes së saj në prokurori, se sa vendosjen e një instalacioni vepër të librit Lahuta e Malcis, kryevepra e Homerit Shqiptar At Gjergj Fishta”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
Foto e Ditës »
Article Logic
Execution time: 0.012370824813843
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-194770" }