Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:21 19-02-2020 Foto e Ditës

Një kopsht dhe një çerdhe e re në Kodër Kamëz hapën dyert për të pritur 150  fëmijë të zonës, duke ofruar kushtet e nevojshme për mirërritjen e tyre.

Mbi rrënojat e godinës së ndërtuar që në vitet ’70, Bashkia e Tiranës rindërtoi në kohë rekord kopshtin e ri, i cili ka të integruar edhe një çerdhe, çka i jep zgjidhje kërkesave të hershme të prindërve.

Kryebashkiaku Erion Veliaj tha se ky është një tjetër premtim i mbajtur nga Bashkia e Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Konferenca e donatorëve supersukses, 1.15 miliard euro për SHQIPËRINË
»
Article Logic
Execution time: 0.0120689868927
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-195711" }