Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:27 05-03-2020 Foto e Ditës

Këngëtari Gjon Muharremaj, ose në emrin artistik Gjon’s Tears do të jetë këngëtari që do të përfaqësoj Zvicrën në Eurovision.

Gjon Muharremaj do të përfaqësoj Zvicrën me një këngë në gjuhën frënge. Kjo është bërë e ditur nga vetë faqja zyrtare e Eurovision. 

Ai është i njohur për publikun shqiptar pasi ka marrë pjesë në ‘Albanian’s got talent’ dhe më pas në ‘The voice kids Albania’. Me zërin dhe performancën e tij Gjoni ka ‘vjedhur’ zemrën e publikut shqiptar. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01137113571167
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-197443" }