Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:56 29-04-2020 Foto e Ditës

Newsbomb.al ka menduar t’i bëjë më sfiduese këto ditë karantine për lexuesit e tij.

Këto ditë kemi parë pafund, foto me libra e biblioteka, ndaj ky është momenti të provojmë se lexojmë! 

Ne do publikojmë çdo ditë një citim të një autori të famshëm dhe ju duhet të gjeni kush e ka shkruar!

Pas çdo përgjigje të saktë fitoni nga një libër me vlerë nga Botimet Pegi.

Futuni tani në faqen tonë newsbomb.al në Instagram dhe bëhuni pjesë e sfidës me citimin e parë.

Edhe po gabuat, s’ka asnjë problem. E rëndësishme është të provoni!

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/newsbomb.al/?hl=en

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012916088104248
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-204429" }