Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:40 26-05-2020 Foto e ditës

Një rast urgjent për t’i shpëtuar jetën këtij bebi 2-muajsh që ka lindur me 2 vrima në zemër e ka nevojë për ndërhyrje të menjëhershme.

Mirëpo, prindërit nuk i kanë paratë që duhen për operacionin dhe bëjnë apel për ndihmë.

“Fëmija im, 2 muajsh, ka lindur me 2 vrima në zemër. Femija ka nevojë urgjente për ndërhyrje.

Momentalisht Ndodhemi në spitalin 'Nënë Tereza"

Ne nuk i kemi mundësitë ekonomike për këtë operacion ju lutem më ndihmoni .

Unë që po ju shkruaj jam nëna e fëmijes po shikoj fëmijën tim në këtë gjendje me loton zemra.

Ky është nr im+355699369853. Al2420533698000262cLidcLaLLz BKT ky është nr llogarisë”, shkruan nëna e Skedjano Islamajt teksa vë në dispozicion edhe dokumentacionin e nevojshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096809864044189
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-207833" }