Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:06 31-05-2020 Foto e Ditës

Sot do të rihapen në të gjithë vendin çerdhet dhe kopshtet, pas një periudhe më shumë se dy mujore izolimi nga pandemia Covid-19.

Kjo datë, ku fëmijët do t’i kthehen aktiviteteve ditore përkon edhe me Ditën Ndërkombëtare të tyre.

Mirëpo, kjo rihapje nuk do të jetë e lehtë si për edukatoret, prindërit edhe për vetë vogëlushët, pasi ata duhet të zbatojnë masat e reja të nevojshme, të vendosura për parandalimin e koronavirusit.

LEXO masat që duhet të ndiqen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093560218811035
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-208482" }