Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:07 07-06-2020 Foto e ditës

Adriana, 27-vjeçarja që bëri denoncimin tronditës në lidhje me abuzimin seksual nga shefi i policisë së Fushë Arrëzit, ka bërë sot një deklarim tjetër rrëqethës në emisionin e Arbana Osmanit.

Ajo ka thënë se në shtëpinë e fëmijës në Shkodër, ka qenë një mësues i fesë islame që abuzonte me to. I fuste në bodrum, i rreshtonte fëmijët e vegjël dhe zbuzonte seksualisht me to.

"Kishim një mësues të fesë islame, dhe abuzonte seksualisht me ne të gjitha. Ishim nga 10-14 vjeç. Ai na fuste në bodrum te shtëpia e fëmisë dhe na rreshtonte. Na trembte me fantazma me gjëra, na rrifte. Dhe abzuonte një nga një me ne. thoshte "çfarë do i bëj fëmijës së parë do i bëj dhe fëmisë së dytë e me radhë". Nuk kishim kujt t'i thoshim, ishim të pafuqishëm. Edhe nëse do tregonim mësuesi do hakmerrej pastaj".

Osmani: Po çfarë ndodhte nëse nuk bindeshit, nëse nuk pranonit?

Adriana: Na dënonin, na lidhnin pas kaloriferit, na linin pa ngrënë, pa gjumë, me një këmbë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099050998687744
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-209345" }