Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:33 24-06-2020 Foto e Ditës

Dy mjekë shqiptarë Livia Qose nga Tirana dhe Amir Mamusha nga Prizreni, i kanë dhënë fund beqarisë së tyre me një ceremoni të thjeshtë dhe me maska.

Ata e kishin planifikuar dasmën ta realizonin në Ankara të Turqisë, aty ku jetojnë dhe punojnë prej vitesh. Por për shkak të pandemisë së koronavirusit, çifti e realizoi ceremoninë në një mënyrë të pazakontë.

Dyshja lidhën kurorë vetëm me katër veta, ndërkohë që familjarët e tyre e ndoqën këtë moment të veçantë përmes rrjeteve sociale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01283597946167
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-211493" }