Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:34 22-07-2020 Foto e Ditës

“I lumtur të prisja sot në Presidencë dy miq të veçantë, Alvin Berishën dhe babain e tij, Afrimin”.

Kështu shkruan Presidenti Ilir Meta teksa ndan këto foto nga oborri Presidencial.

Alvini, vogëlushi i shpëtuar nga kampi famëkeq në Siri falë punës së gazetarëve të Ie Lenne por edhe autoriteteve shqiptare, tashmë duket mjaft i qetë dhe i lumtur.

Bashkë me të atin Afrimin, ata po kalojnë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar teksa kjo e martë i ka gjetur në Presidencë për një bisedë miqësore me kreun e Shtetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
Foto e Ditës »
Article Logic
Execution time: 0.01305890083313
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-214559" }