Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:13 26-07-2020 Foto e Ditës

Ditë e madhe për familjen e kryeministrit Edi Rama.

I vogli i familjes, Zaho, festoi dje ditëlindjen dhe prindërit e tij, i kanë organizuar një festë të vogël që i ngjan më shumë një improvizimi të momentit.

Disa shkronja që formojnë emrin Zaho, bashkangjitur numrit 6.

Ramës i ka rastisur ta fusë kokën te O-ja, por ajo që bie në sy në këtë foto është lumturia e madhe e të treve.

‘Lumturia e 6-vjetorit’, shkruan Linda teksa poston foton.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011891841888428
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-214982" }