Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:05 05-08-2020 Foto e Ditës

Bejruti dje pasdite është përballur me disa shpërthime të njëpasnjëshme, më herët të vogla dhe më pas ndodhi një shpërthim i madh që shkaktoi kaos.

Kryeqyteti i Libanit ndodhet nën terror dhe i frikësuar. 78 persona kanë humbur jetën dhe mbi 4000 të tjerë janë plagosur nga kjo tragjedi.

Nga shpërthimi i fortë në depon e fishekzjarreve pranë portit, shumë ndërtesa u rrafshuan, teksa në video shiheshin makina që "fluturonin" dhe ktheheshin përmbys.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092461109161377
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-216119" }