Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:27 06-08-2020 Foto e Ditës

Mjekja kirurge Lindita Shosha ka publikuar në faqen e saj në facebook një foto të mushkërive të dëmtuara të një pacienti, teksa shprehet e revoltuar ndaj gjithë atyre që nuk besojnë se koronavirusi ekziston dhe është real.

Ajo thotë se mjekët përditë shohin të tilla pamje mushkërish, përballen çdo ditë me këtë sëmundje dhe nuk ka vend për teori konspirative apo mosbesim dhe gënjeshtra.

E nervozuar, ajo thotë se qytetarët i besojnë vetëm kur halli i sjell në dorë të mjekëve. Shosha u bën apel të gjithëve që të ruhen, të mbrojnë veten e tyre dhe të të afërmve, pasi ky është një virus i fortë dhe i rrezikshëm.

LEXO TË PLOTË

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010318994522095
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-216229" }