Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:55 12-08-2020 Foto e Ditës

Drejtoresha e Inspektoriatit Shëndetësor Shtetëror, Vjollca Braho, ka lënë ambientet e spitalit  "Shefqet Ndroqi", ku ishte e shtruar për shkak të infektimit me COVID-19.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur Braho, e cila me anë të një postimi në facebook ka falenderuar të gjithë mjekët dhe infermierët që janë kujdesur për të në këto ditë të vështira.

Gjithashtu ajo ka falenderuar edhe Ministren e Shëndetësisë që është interesuar çdo ditë për ecurinë e sëmundjes së saj, ndërsa bën apel për mbajtjen e maskës dhe ruajtjen e distancës sociale.

Lexo:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010690927505493
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-216854" }