Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:36 13-08-2020 Foto e Ditës

Biznesmeni dhe ish-deputeti i PD Agron Shehaj ditën e djeshme dhuroi disa pajisje jetike tepër të kushtueshme për ata që po luftojnë me COVID 19 te ‘Shefqet Ndroqi”.

Ndërkaq ai ka bërë një status në rrjetet sociale ku ka sqaruar se një pjesë të kostos, 13 mijë euro, i mblodhën shqiptarët përmes ‘Gofundme’ në përgjigje të fushatës që ish-deputeti hapi muaj më parë.

Lexo të plotë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084719657897949
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-216978" }