Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:05 15-08-2020 Foto e Ditës

Një nënë e re në moshë, e infektuar me COVId-19 ka sjellë në jetë fëmijën e saj në maternitetin "Koço Gliozheni" në Tiranë.

Bëhet me dije se foshnja ka ardhur në jetë shëndoshë e mirë, ndërsa nëna po vazhdon trajtimin për koronavirus.

Të porsalindurit i është bërë tamponi dhe fatmirësisht ka rezultuar negativ, ndërsa së bashku me nënën  e tij kanë lënë spitalin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076911449432373
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-217190" }