Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:15 31-08-2020 Foto e Ditës

Ky person që shihni në foto konsiderohet si grabitës i rrezikshëm.

Ai është ende i lirë dhe kërkohet ndihma e qytetarëve për ta arrestuar.

Personi në fjalë është denoncuar në polici nga ana e qytetarëve.

Kushdo që do mund të japë informacionin për të ndaluar do të ketë shpërblim prej 5 milion lekësh të vjetra .

Të gjithë ata që kanë informacion mund të kontaktojnë në numrin 0693492007.

Theksojmë se do të ruhet anonimati i çdo personi që jep informacione dhe të dhënë mbi grabitësin serial të rrezikshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012359857559204
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-218720" }