Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:59 04-09-2020 Foto e Ditës

Situata në të dyja spitalet Covid ka qenë e alarmuar gjatë ditëve të fundit, pasi janë vetëhedhur nga dritaret e spitalit 2 pacientë, një prej 2 ditë më parë.

Por një situatë tejet prekëse është kapur gjatë ditës së sotme përpara spitalit, ku një familjar po i shkruan të afërmit të tij një letër me dorë.

Kjo panoramë prekëse është shkrepur ditën e sotme jashtë kangjellave të këtij spitali, ku të afërmit presin me ditë të tëra në pritje që shëndeti i familjarëve të tyre të përmirësohet.

2 dite më parë u hodh nga kati i katërt Hasan Mira, 65-vjeçi cili ishte shtruar prej dy ditësh në spital dhe ndodhej në kushte të rënduara psikologjike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Silvio Berluskoni rezulton pozitiv me Covid-19
»
Article Logic
Execution time: 0.011327981948853
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-219203" }